Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Intensywny III dzień targów BUDMA 2023!

Podziel się

Firmy liczące się w branży budowlanej, można spotkać na targach BUDMA 2023. To, że Poznań przyciąga liderów – wiadomo nie od dziś. Zarówno spora liczba wystawców i prezentowanych nowości produktowych, jak i pojawiających się profesjonalistów z sektora budowlanego sprawia, że BUDMA jest czołową i najbardziej liczącą się imprezą branżową w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Cieszy fakt, że Poznań jest tak licznie odwiedzany, i przyciąga kontrahentów z Polski, jak i z zagranicy. W ramach targów BUDMA i WinDoor-tech 2023 swoją najnowszą ofertę prezentuje ponad 600 firm z 26 krajów (Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Holandia, Łotwa, Izrael, Korea Południowa, Liban, Mołdawia, Niemcy, Polska, Rumunia, Senegal, Serbia, Słowenia, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Z kolei udział w branżowych spotkaniach jeszcze przed targami potwierdzili kupcy, projektanci i inwestorzy z 4 kontynentów z 21 krajów (Azerbejdżan, Czechy, Dania, Egipt, Estonia, Finlandia, Grecja, Gruzja, Irlandia, Izrael, Kirgistan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Mołdawia, Mongolia, Norwegia, Rumunia, Szwecja, Turcja, USA). 

Wydarzenia

Każdego, kto jest ciekawy, co przyniesie ostatni dzień targowy – zapraszamy w piątek, 3 lutego, od 10.00 do 16.00, do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich. BUDMA – tu warto być!