BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

III KONFERENCJA BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Podziel się

Zapraszamy na III Konferencję Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych podczas Targów BUDMA 2024- Odstępstwa od przepisów i ocena ryzyka w inżynierii pożarowej. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski, Instytut Analizy Konstrukcji, Instytut Budownictwa Politechniki Poznańskiej

Już po raz trzeci spotykamy się, aby poruszyć kwestie kluczowe dla bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Ta wyjątkowa konferencja, włączona w program największych targów budowlanych w Polsce Budma, staje się miejscem, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacją, a przedstawiciele różnych dziedzin branży budowlanej wymieniają się wiedzą.

Dlaczego warto wziąć udział?

Forum dla profesjonalistów: Konferencja dedykowana przede wszystkim dla ekspertów, projektantów, wykonawców, konstruktorów, architektów, strażaków PSPO, rzeczoznawców do spraw przeciwpożarowych, rzeczoznawców budowlanych, specjalistów i inspektorów ochrony przeciwpożarowej, pracowników naukowych, ubezpieczycieli oraz przedstawicieli firm związanych z bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych.

Wymiana doświadczeń: To doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów branżowych. Dyskusje panelowe, prezentacje i warsztaty pomogą poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe spojrzenie na zagadnienia związane z bezpieczeństwem pożarowym.

Rejestracja uczestników: Zapraszamy do rejestracji uczestników od 2 stycznia.

Więcej na www.sitp.poznan.pl