Organizator:

I dzień targów BUDMA za nami!

Podziel się

Ponad 300 wystawców prezentujących najnowszą ofertę z niemal całego przekroju budownictwa rozpoczęło biznesowe rozmowy z targowymi gośćmi, którzy licznie pojawili się w Poznaniu na targach BUDMA. 

Na zwiedzających, profesjonalistów z branży budowlanej, już pierwszego dnia czekało mnóstwo atrakcji - a to przecież dopiero pierwszy dzień targów! Operatorów maszyn budowlanych z pewnością zainteresował I Finał Ligii Mistrzów Operatorów - pokazów i prezentacji firm i maszyn budowlanych.

Pawilon nr 6 należał do dekarzy, bowiem to właśnie tam znajduje się wszystko, co potrzebne jest na "dachu", a swoje umiejętności na specjalnie przygotowanych stoiskach, prezentują najlepsi specjaliści w naszym kraju. Strefa, organizowana przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem - przed nami jeszcze 3 dni, a więc każdy, komu "dach jest bliski sercu" będzie mógł jeszcze skorzystać z przygotowanych atrakcji i zobaczyć mnóstwo nowości.

Pokaz swoich umiejętności prezentowali również parkieciarze - tu z kolei "działo się" dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy. Prezentacji pokazów umiejętności towarzyszy oczywiście oferta sprzętu czy produktów dedykowanych właśnie parkietom, czy szerzej mówiąc - podłóg. 

BUDMA to przede wszystkim jednak kilkaset nowości produktowych, a w tym aż 26 laureatów prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP - warto zwrócić na te produkty szczególną uwagę:

Produkty nagrodzone Złotym Medalem 2022

Przed nami jeszcze 3 dni pełne budownictwa i architektury - dziś startuje Forum Designu i Architektury D&A o ciekawym i inspirującym tytule "OdNowa - spojrzenie na budynek, dzielnicę, miasto.". Forum poruszy aspekt renowacji i rewitalizacji zarówno budynków, jak również obszarów użyteczności publicznej.

Program Forum Designu i Architektury D&A

Warto również zajrzeć na niezwykle ciekawie prezentującą się strefę kominków, przygotowaną wraz z partnerem - czasopismem „Świat Kominków”. Strefa Kominków to specjalna przestrzeń, w której swoje topowe produkty, a także premiery prezentują przedstawiciele branży. Wśród wystawców znalazły się następujące firmy: Chanrwood, Defro, Dortech, Eco-Pal, Glen Dimplex, Hajduk, Hitze, Infire, La Nordica, Lorenz, Ozdobne Gaśnice (St. Florian), Parkanex, Riwal, Romotop, Suntherm, Tapis, Tatarek, Tulikivi.

targi kominki 2022

Nie lada gratką dla miłośników kamienia jako materiału budowlanego jest Strefa Kamienia, w ramach której  swoją ofertę prezentują firmy z branży kamieniarskiej m.in.: Campequipa, Filstone czy Global Stone.

Strefa Kamienia na targach Budma 2022