Organizator:

Grenton Smart Home wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Grenton to polski producent systemu inteligentnego domu. System Smart Home Grenton wyróżnia się tym, że jest hybrydowy (przewodowy i bezprzewodowy zarazem) i w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika. Można go instalować w nowych domach i mieszkaniach, jak i adaptować na potrzeby już istniejących. Z pełną ofertą firmy zapoznacie się w Poznaniu podczas targów BUDMA 2023!

 

Grenton Smart Home steruje wszystkimi urządzeniami i systemami w Twoim domu. Przy instalacji systemu wsparcia udziela zawsze Autoryzowany Dealer Grenton.

Systemem można zarządzać za pomocą:

- aplikacji myGrenton – na smartfony z systemem iOS i Android

- różnych paneli dotykowych – w tym Grenton Smart Panel z wyświetlaczem OLED, czterema programowalnymi przyciskami dotykowymi i możliwością sterowania za pomocą gestów dłoni

 

Grenton to system Smart Home, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to  w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne. Smart Home Grenton w unikalny sposób łączy to co najlepsze w systemach kablowych i bezprzewodowych, dlatego możesz zainstalować go zarówno w wykończonych jak i dopiero budowanych obiektach.

 

 

SMART HOME

Better home technology

Czas na inteligentną rewolucję w Twoim domu! Odkryj, jak technologia może służyć Ci na co dzień. Smart Home Grenton doskonale współpracuje z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat.

 

Sterowanie oświetleniem

Smart Home Grenton będzie regulować oświetlenie zależnie od tego, jak Ty i inni domownicy sobie tego życzycie. Każda pora roku, pora dnia czy sytuacja wymaga innego oświetlenia. W zimowe poranki światło powinno łagodnie zachęcać nas do wstania z łóżka, przy pracy zapewniać komfort dla oczu, a wieczorem, kiedy relaksujemy się w kąpieli czy przy dobrym filmie – budować miły nastrój. Światło dopasuje się do Waszego rytmu życia, a przy okazji oszczędzacie energię.

 

Sterowanie ogrzewaniem

Ciepło i przytulnie, a jednocześnie oszczędnie? Z systemem Grenton to możliwe. Inteligentny dom pozwala dobierać optymalne temperatury dla każdego pomieszczenia w domu, a ponadto rozpoznaje sytuację zależnie od pogody czy np. otwartych okien. Temperaturą w domu możesz zarządzać w dowolny sposób, również za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie. To proste i wygodne – przekonaj się sam.

 

Sterowanie roletami

Zdecyduj, jaki klimat stworzysz w Twoim domu. Jeśli lubisz, kiedy budzi Cię poranne słońce - podnieś rolety na noc. Jeśli cenisz prywatność i chcesz się uniknąć ciekawskich spojrzeń, opuść je. Zadbaj o Twój komfort i dopasuj działanie wewnętrznych i zewnętrznych rolet do indywidualnych potrzeb.

 

Sterowanie otoczeniem domu

Z systemem Smart Home Grenton możesz inteligentnie zarządzać nie tylko domem, ale również jego otoczeniem! Wszystkie instalacje i urządzenia w garażu, podjeździe i w ogrodzie będą zgodnie współpracować dla Twojego bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Brama wjazdowa, która rozpoznaje domowników, zraszacze ogrodowe, które intuicyjnie reagują na pogodę... odkryj wspaniałe możliwości, jakie daje Ci system Smart Home Grenton.

 

Sterowanie audio-video

Dzięki Grenton Smart Home możesz zintegrować również urządzenia AV z resztą swojego Inteligentnego Domu. Chcesz obejrzeć film? Wciśnij przycisk panelu Grenton a resztę zrobi za Ciebie technologia Grenton: zasunie żaluzje, wyłączy lampę i uruchomi zestaw kina domowego. A gdy będziesz chciał coś przekąsić i wciśniesz pauzę na ekranie swojego Smartfona, Grenton delikatnie rozjaśni lampę byś mógł spokojnie pójść do kuchni. Bo dlaczego miałbyś robić to wszystko sam, skoro technologia może zrobić to za Ciebie?

 

Zapraszamy!

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

31.01 - 03.02.2023 r., Poznań