Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Gdańska Fabryka Okien wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Gdańska Fabryka Okien to ponadczasowy producent stolarki otworowej z wieloletnim doświadczeniem. Firma oferuje cały wachlarz rozwiązań systemowych w nowoczesnych oknach energooszczędnych. Kompletna oferta pozwala na harmonijną i ekonomiczną obsługę inwestycji. Targi BUDMA 2023 pozwolą na bliższe zapoznanie się z bogatym asortymentem.

Okna oraz drzwi są wykonywane na profilach zarówno PCV, jaki i Aluminium. GFO jest wieloletnim Partnerem znanych i sprawdzonych marek, takich jak: Veka, Salamander, Winkhaus. Firma od wielu lat prężnie działa na rynku polskim oraz zagranicznym, w obu obszarach oferuje własny transport, co usprawnia termin realizacji złożonych zamówień.

 

GFO posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na Pomorzu oparty na maszynach Fimtec, w szczególności robotach zgrzewających w jakości V-Perfect.

Za sprawą wykwalifikowanej kadry oraz najnowocześniejszych maszyn, oferuje produkty oraz obsługę na najwyższym poziomie. Wysoka jakość wykończenia oraz precyzja są nieodłącznymi elementami produkcji. Indywidualne podejście oraz aktywny udział właściciela w życiu firmy powoduje elastyczność i szybką reakcję na wymagania rynku.

GFO wprowadziło na rynek nowoczesne drzwi zewnętrzne, sygnowane swoją marką własną. Szeroki wybór modeli oraz standardów termoizolacyjnych odnajdą zastosowanie do każdego rodzaju inwestycji. Ponadto drzwi mają wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i być produktem PREMIUM na każdą kieszeń!

 

Gdańska Fabryka Okien jako partner sprzedażowy, zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie współpracy - od pomocy specjalistów technologicznych po obszar marketingowy. Producent działa globalnie, w związku z tym bariery językowe nie stanowią żadnej przeszkody dla nawiązania długofalowej kooperacji.

 

UWAGA - SPECJALNA OFERTA DLA GOŚCI TARGOWYCH:

Gdańska Fabryka Okien wkracza z PAKIETEM ANTYKRYZYSOWYM!

  • Nowoczesne Systemy przesuwne SLIDE EVO czyli innowacyjne rozwiązania okien wielkogabarytowych w rewelacyjnych cenach
  • Drzwi wejściowe w klasycznych modelach w zaskakujących korzystnych cenach
  • Dla Klientów odwiedzających nasze stoisko na Targach zawiasy ukryte bez dopłaty przez kolejne 3 miesiące!

A to wszystko już w styczniu na Targach BUDMA 2023!

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań