Organizator:

Eko-Okna S.A. - międzynarodowy producent stolarki budowlanej - wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna, aluminium i stali. Firma, obecna na rynku od 1998 roku, dziś jest w stanie zaproponować kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych – wykonanych z PVC, aluminium, drewna i stali. W ofercie znajdują się systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe i moskitiery, a także ogrodzenia. Już podczas targów BUDMA 2023 będzie można zapoznać się z szerokim i nowoczesnym asortymentem Eko-Okna.

Eko-Okna – od ponad 20 lat wybierane przez inwestorów w domu i w biznesie

Wieloletnie doświadczenie w produkcji, rozwoju firmy, reagowanie na potrzeby Klientów oraz nieustanny rozwój sprawiły, że firma została doceniona tytułem europejskiego lidera produkcji stolarki. Ponadto jest jednym z największym producentów okien PVC i pracodawcą w Polsce.

Najnowocześniejszy park maszynowy

Istotą produkcji stolarki otworowej oferowanej przez Eko-Okna S.A. jest zespół wykwalifikowanych pracowników oraz zaawansowane technologicznie wyposażenie parku maszynowego. Dzięki takiemu połączeniu firma produkuje produkty wysokiej jakości z wieloletnią gwarancją.

Firma odpowiedzialna społecznie

Firma Eko-Okna S.A. aktywnie działa na rzecz odpowiedzialności społecznej, angażuje się w działalność charytatywną.

Wiedza i doświadczenie

Wykwalifikowana kadra specjalistów i wysokiej klasy park maszynowy, sprawiają, że produkty firmy Eko-Okna cechuje doskonała jakość oraz precyzyjne wykończenie. Doświadczenie zdobywa od 1998 roku.

Partnerstwo

Partnerzy Handlowi mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy. Firma oferuje nie tylko pomoc specjalistów z działu sprzedaży, ale także wsparcie technologiczne czy marketingowe. Klienci są obsługiwani w swoim języku ojczystym.

Kompletna oferta

Firma stworzyła kompletną ofertę stolarki, tak aby Klient u jednego producenta kupił wszystko, czego potrzeba mu do ukończenia inwestycji. To oszczędność – zarówno czasu jak i pieniędzy. Eko-Okna oferuje stolarkę z PVC, aluminium, stali i drewna.

Niezawodność

Starannie dobrane komponenty oraz technologie, z których korzysta firma są gwarancją trwałości oraz wyjątkowej żywotności produktu.

Szybkie terminy

Zamówienia na stolarkę PVC firma realizuje w ciągu 7 dni. Produkcja stolarki aluminiowej zajmuje 14 dni, natomiast zamówienia na stolarkę drewnianą są przygotowywane w 30 dni. Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych, transport realizowany jest równie szybko.

Współpraca z uznanymi dostawcami

Firma współpracuje z globalnymi producentami i dostawcami. Komponenty, których używa w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami w parku maszynowym to gwarancja jakości, którą oferuje.

 

All in One

Seria produktów All-in-One została opracowana dla klientów, którzy już na etapie projektowania domu dbają o to, aby wszystkie elementy stolarki stanowiły jedną harmonijną całość, począwszy od okien, drzwi, rolet, a kończąc na bramie garażowej. 

Okna

Okna w ofercie Eko-Okna S.A. to najważniejsza, sztandarowa pozycja, odpowiedzialna za wielki sukces firmy. Każde okno, które trafia do katalogu przygotowywanego dla klientów, to rozwiązanie sprawdzone, w pełni przygotowane, by doskonale poradzić sobie w sytuacjach, do których zostało przeznaczone. Bogaty wybór sprawia, że każdy inwestor znajdzie dla siebie ciepłe okna w akceptowalnej cenie i prezentujące dokładnie taki design, jaki najbardziej odpowiada jego koncepcji estetycznej.

Drzwi

Nowoczesne drzwi to wizytówka każdego biura, mieszkania i domu. Drzwi zewnętrzne stanowią istotny element stolarki otworowej, współodpowiedzialny za energooszczędność całego budynku. Drzwi wewnętrzne są kluczowe dla ergonomii wykorzystywania przestrzeni.

Eko-Okna oferują szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z różnych materiałów, w tym także z PVC. Ponadprzeciętne parametry użytkowe, izolacja termiczna i akustyczna oraz wytrzymałość na działanie szkodliwych czynników tworzą produkty oferujące wszechstronne korzyści.

Bogata paleta kolorów, zróżnicowany design oraz szeroki wybór okuć pozwalają dobrać odpowiednie drzwi dla każdego zastosowania.