Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Efektowna ekspozycja od RAWLPLUG na targach BUDMA 2023

Podziel się

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie oraz idealna platforma spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Wśród wystawców w edycji BUDMA 2023 nie mogło zabraknąć firmy Rawlplug.

 

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-tech 2023  przez cztery dni targowe w 8 pawilonach ekspozycyjnych i konferencyjnych swoją ofertę (w tym absolutne rynkowe premiery!), zaprezentowało ponad 600 wystawców z 26 krajów. W spotkaniach z producentami, konferencjach, prezentacjach i warsztatach uczestniczyło ponad 23 000 profesjonalistów z 38 krajów, z 4 kontynentów. 31 spośród prezentowanych na targach nowości wyróżnionych zostało Złotym Medalem Grupy MTP za innowacyjność.

Spotkanie profesjonalistów 

– Targi BUDMA postrzegane są jako najważniejsze wydarzenie dla branży budowlanej w tej części Europy. To tutaj można śledzić nowoczesne rozwiązania w budownictwie oraz dowiedzieć się, jak podnosić konkurencyjność przedsiębiorstw – mówi Marta Szydłowska, szefowa imprezy.  – Zależy nam, aby każdy potencjalny gość targowy dostrzegł w Budmie swoją przestrzeń do rozmów z producentami, wymiany doświadczeń oraz wiedzy o najnowszych technologiach, systemach i produktach budowlanych.  

W tym właśnie celu firma Rawlplug pojawiła się w Poznaniu w dniach 31.01 - 03.02.2023 z efektowną ekspozycją dla zwiedzających, klientów oraz zaproszonych gości. 

– Podczas targów pokazaliśmy nasz nowy, modułowy system POS, czyli innowacyjny Shop-in-Shop – wyjawia Anna Szymańska-Mateja, menedżer marketingu w Rawlplug. – Zaprezentowaliśmy też w akcji nasze premiery produktowe – w tym nowe, uniwersalne młotowiertarki sieciowe – oraz zaprosiliśmy do udziału w blokach szkoleniowych

Zmień koło na czas 

Na uczestników targów czekało o wiele więcej atrakcji. Każdy chętny mógł przetestować topowe produkty i maszyny Rawplug (m.in. osadzak SC40II) w ich środowisku naturalnym – w autentycznych zastosowaniach i podczas aplikacji w różnych podłożach. Dla tych, którzy w pracy szukają frajdy i zdrowej dawki rywalizacji, przygotowaliśmy konkursy zręcznościowe. 

– Przywieźliśmy ze sobą choćby symulator wymiany koła samochodowego – mówi Anna Szymańska-Mateja. – Jeśli ktoś chciał sprawdzić się w akcji, daliśmy mu do dyspozycji nasz klucz udarowy – i mierzyliśmy czasNa najlepszych czekały atrakcyjne nagrody. 

 

Sięgamy po złoto!

Złote Medale Grupy MTP Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2023  to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w Polsce. Do konkursu rokrocznie zgłaszane są produkty i usługi, prezentowane później na stoiskach targowych – jury ocenia ich jakość, zalety technologiczne oraz użytkowe, a także pomysłowość i innowacyjność.

Mocny, wydajny silnik bezszczotkowy. Wysoki moment obrotowy. Szeroki zakres ustawień sprzęgła i dwubiegowa przekładnia pozwalająca skutecznie okiełznać moc bestii. To między innymi te atuty sprawiły, że R-PDD18-P100, najpotężniejsza wiertarko-wkrętarka 18 V marki Rawlplug, zdobyła Złoty Medal Targów Budma 2023.

 

Produkt od firmy Rawlplug - RawlDriver R-PDD18-P100 doceniono przede wszystkim za funkcjonalny moment obrotowy na poziomie 100 Nm oraz elektroniczne sprzęgło momentu obrotowego, funkcję wiercenia z udarem, ergonomię zwiększającą bezpieczeństwo pracy, a także – szeroki zakres ochrony pozakupowej. Przede wszystkim – to jedyne wyróżnione w tym roku elektronarzędzie dla profesjonalistów!

Wiertarko-wkrętarkę Rawlplug R-PDD18-P100 doceniono przede wszystkim za funkcjonalny moment obrotowy na poziomie 100 Nm oraz elektroniczne sprzęgło momentu obrotowego, funkcję wiercenia z udarem, ergonomię zwiększającą bezpieczeństwo pracy, a także – szeroki zakres ochrony pozakupowej.

Użytkownicy R-PDD18-P100 mogą liczyć na wyjątkowe wsparcie w postaci trzyletniej gwarancji producenta zarówno na maszynę, jak i na akumulator. Rawlplug umożliwia złożenie zgłoszenia serwisowego poprzez stronę internetową oraz oferuje przeprowadzenie ewentualnych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych we własnym serwisie (i to z możliwością indywidualnego kontaktu z serwisantem) w ekspresowym tempie 24 godzin. Aby nie było przestojów na budowie, w ciągu zaledwie doby od przyjęcia sprzętu serwis albo odsyła naprawioną maszynę, albo wydaje maszynę zastępczą na czas naprawy.

Dane techniczne R-PDD18-P100

 • Typ silnika: Bezszczotkowy
 • Maksymalny moment obrotowy: 100 Nm
 • Uchwyt wiertarski (zakres): 2 - 13 mm
 • Liczba ustawień sprzęgła: 14 + 2
 • Prędkość obrotowa 1. bieg: 0 - 550 obr/min.
 • Prędkość obrotowa 2. bieg: 0 - 2000 obr/min.
 • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 80 mm
 • Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm
 • Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 16 mm
 • Jednotulejowy, metalowy uchwyt wiertarski 13 mm ułatwia mocowanie wierteł i bitów.
 • Funkcja wiercenia udarowego umożliwia pracę w cegle i lekkim betonie.
 • Tryby przekładni planetarnej wykonane są z wysokiej jakości stali, co przekłada się na trwałość urządzenia.
 • Mocny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką sprawność mechanizmu.
 • Łatwy w montażu uchwyt pomocniczy dla lepszej kontroli elektronarzędzia podczas wiercenia.

Zobaczcie video: