Organizator:

Dziękujemy za udział w Targach MDO w Gdańsku

Podziel się

Targi Budownictwa i Aranżacji MDO - Mieszkanie Dom Ogród, które odbyły się w Gdańsku 14 i 15 września 2019 przyciągnęły tysiące osób zainteresowanych budową nieruchomości i wykańczaniem wnętrz.

Targi Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie Dom Ogród MDO w Gdańsku już za nami. W wydarzeniu w Amber Expo wzięło udział ponad 100 wystawców na powierzchni prawie 4000 m2. Targi odwiedziło kilka tysięcy potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą inwestycyjną na Pomorzu, a także najświeższymi trendami i nowymi rozwiązaniami w budownictwie i wykańczaniu wnętrz. Jako organizatorzy jesteśmy przekonani, że zarówno spotkania na stoiskach, jak i liczne prezentacje, wykłady i warsztaty, zaowocują dalszymi kontaktami handlowymi czy długofalową współpracą.

Dzięki zaangażowaniu ekspertów, Wystawców i Partnerów udało nam się podjąć ważne zagadnienia budownictwa ekologicznego, rozwiązań energooszczędnych, w tym również systemów smart home, a także znaczenia zieleni w otoczeniu człowieka. Zorganizowaliśmy szereg warsztatów, podczas których uczestnicy tworzyli własne projekty wnętrz i elementy dekoracyjne. Na stoiskach odbywały się konsultacje dotyczące możliwości zastosowania prezentowanych rozwiązań czy produktów w konkretnych budynkach. Strefa Ogrodu zaaranżowana przy wykorzystaniu naturalnej roślinności, dostarczonej przez z firmę AllPlants, stanowiła źródło inspiracji, ale także wiedzy. Z architektami krajobrazu można było zweryfikować swoje pomysły na zagospodarowanie ogrodu i wykonać wstępny zarys projektu.    

Ekspozycja i program wydarzeń Targów MDO - Mieszkanie Dom Ogród stworzyły łącznie swoistą pigułkę wiedzy na temat nowych rozwiązań dla osób planujących zakup nieruchomości lub będących w trakcie budowy domu czy wykańczania mieszkania. Mamy nadzieję, że uczestnicy targów, zaznajomieni z prezentowanymi produktami i możliwościami, będą podejmować świadome decyzje zakupowe, tworząc przy tym wnętrza i ogrody, które dadzą im poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Pragniemy serdecznie podziękować Wystawcom za współpracę, poświęcony czas na przygotowania i ten spędzony wspólnie w pawilonie targowym. Dziękujemy za prezentacje, warsztaty i prelekcje. Wszystkim osobom, które odwiedziły Targi MDO dziękujemy za zainteresowanie ekspozycją i udział w naszych propozycjach programowych.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów MDO w Gdańsku, które planujemy w dniach 7-8 marca 2020 r.

Do zobaczenia!