Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Dofinansowanie na udział w targach!

Podziel się

Do 30 czerwca 2023 kolejna szansa dla wystawców, aby zdobyć środki na udział w targach.

Już 10 maja 2023 rusza nabór wniosków na dofinansowanie w ramach Modułu internacjonalizacji, Ścieżki Smart 2. Jest to znakomita okazja do pozyskania funduszy w tym celu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski.


Dofinansowanie można pozyskać m.in. na:

  • pokrycie kosztów udziału w targach lub imprezach targowo-konferencyjnych (np. koszty organizacji stoiska, transportu, podróży służbowych pracowników),
  • usługi zewnętrzne związane z udziałem w targach, zagranicznych misjach gospodarczych oraz przyjazdowych misji gospodarczych o randze międzynarodowej,


Poziom wsparcia może wynieść maksymalnie 50% wydatków dotyczących udziału w imprezach targowo-konferencyjnych oraz misjach gospodarczych.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania swojej działalności, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i technologii w danej branży. Dofinansowanie na udział w targach jest cennym źródłem wsparcia dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes na arenie międzynarodowej.

Więcej szczegółów :
https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/sciezka-smart-nabor-2