Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Chcesz rozpocząć inwestycję? Skorzystaj z ulgi podatkowej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji!

Podziel się

Korzystając ze wsparcia PSI możesz uzyskać ulgę podatkową na realizację nowej inwestycji, niezależnie od miejsca jej prowadzenia czy wielkości firmy. Wsparcie przyznawane jest w formie zwolnienia z podatku dochodowego CIT lub PIT.

Przedsiębiorca z branży produkcyjnej lub nowoczesnych usług dla biznesu może uzyskać pomoc publiczną wynoszącą w Wielkopolsce nawet 45% wartości kosztów kwalifikowanych planowanej inwestycji. To oznacza, że inwestor nie odprowadzi podatku dochodowego do wysokości przyznanego wsparcia, nawet przez 10 lub 15 lat.

W celu uzyskania ulgi podatkowej inwestor składa wniosek o wydanie decyzji o wsparciu do zarządzającej danym obszarem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jego inwestycja jest weryfikowana na podstawie kryteriów jakościowych i ilościowych. Wysokość pomocy publicznej uzależniona jest od stopy bezrobocia w danym regionie i wielkości inwestującego przedsiębiorstwa. 

 

Najważniejsze korzyści dla inwestora to:

  *   Ulga podatkowa na rozwój nowej inwestycji

  *   Atrakcyjne grunty inwestycyjne

  *   Promocja innowacyjnych projektów

 

Zapraszamy do kontaktu z zespołem PSI Wielkopolska inwestorów planujących nowe inwestycje lub reinwestycje w powiatach: chodzieskim, czarnkowsko-trzcianeckim, gnieźnieńskim, grodziskim, kościańskim, międzychodzkim, nowotomyskim, obornickim, pilskim, poznańskim, szamotulskim, wągrowieckim, wolsztyńskim oraz w mieście Poznań.

 

Umów się na spotkanie informacyjne z przedstawicielem PSI Wielkopolska.

Sprawdzimy, doradzimy, poinformujemy o możliwościach uzyskania ulg podatkowych CIT lub PIT.

 

Tomasz Ćwiek

Polska Strefa Inwestycji Wielkopolska

Manager Projektów Inwestycyjnych

cwiek@kssse.pl

+48 539 603 406

 

Magdalena Urbaniak

Polska Strefa Inwestycji Wielkopolska

Manager Projektów Inwestycyjnych

urbaniak@kssse.pl

+48 532 913 277

 

Zapraszamy na prezentację Polskiej Strefy Inwestycji Wielkopolska, która odbędzie się w pierwszym dniu targów Budma, 31.01.23 o godz. 12:30 na scenie w pawilonie 3A. O korzyściach jakie płyną ze współpracy przedsiębiorcy z PSI Wielkopolska opowie Magdalena Hilszer, Wiceprezes Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.