BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

#BUDMAstory - Cele przyświecające przygotowywanym targom BUDMA 2023

Podziel się

Targi BUDMA od ponad 30 lat postrzegane są jako najważniejsze wydarzenie dla branży budowlanej w tej części Europy. To tutaj można śledzić nowoczesne rozwiązania w budownictwie oraz dowiedzieć się jak podnosić konkurencyjność przedsiębiorstw. Zależy nam, aby każdy potencjalny gość targowy dostrzegł w BUDMIE swoją przestrzeń do rozmów z producentami, wymiany doświadczeń oraz aktualizacji informacji o najnowszych technologiach, systemach i produktach.

 

Zasadniczą rolą targów było i nadal jest tworzenie innowacyjnej platformy do wspierania rozwoju biznesu. Możemy to rozumieć jako - z jednej strony przyjazną infrastrukturę terenów targowych, z drugiej zaś możliwość zaaranżowania nowoczesnej, interesującej strefy dla klientów. Z kolei „wspieranie” to szerszy kontekst, w którym znajdują się wszystkie działania marketingowe promujące wystawców i ich produkty wśród klientów, których finalnym zadaniem jest doprowadzenie do spotkania obu stron na targach.

Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo intensywne - był to czas rozmów i spotkań z wystawcami, które dla nas mają ogromne znaczenie. Są najważniejszą wskazówką, w którym kierunku zmierzać i na co położyć akcent w najbliższej edycji targów BUDMA. Uważnie słuchamy uwag naszych wystawców, partnerów i gości. Znajomość aktualnych oczekiwań branży bardzo pomaga w przygotowaniach targów, które trafiają w sedno potrzeb rynkowych.

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań