Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Blach-Pol producent blach dachowych - wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Firma Blach-Pol znana jest na polskim rynku dzięki nieszablonowym i innowacyjnym pokryciom dachowym. Firma rozwija się z roku na rok i wprowadza coraz to nowsze produkty i rozwiązania do swojej oferty. Szeroki wybór kształtów, powłok oraz kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z innowacjami firmy będzie można zapoznać się już na targach BUDMA 2023.

Produkty Blach-Pol charakteryzują się innowacyjnością oraz najwyższą jakością. Specjaliście z firmy wychodzą z założenia, że jakość pamięta się dłużej niż cenę, dlatego to właśnie jakość stoi w firmie Blach-Pol zdecydowanie na pierwszym miejscu. 20-letnie doświadczenie w branży przekłada się bezpośrednio na innowacyjność oferowanych produktów. Firmę uznano za wyznaczającą kierunki ewolucji kształtów nowoczesnych pokryć dachowych.

 

 

Blachodachówka Scala oraz Scala de Lux jest doskonałym uzupełnieniem oferty płaskich pokryć dachowych zgodnie z trendem minimalistycznych form geometrycznych, które zachwycają niezwykłą elegancją. Zastosowane najwyższe standardy produkcji, a także technologia cięcia 3D – zgodnie z kształtem fali pozwala na idealne spasowanie arkuszy w miejscach ich styku tworząc wyjątkowy efekt końcowy. Dzięki harmonicznemu kształtowi dach nabiera szlachetności z powodzeniem zastępując dużo droższe i cięższe pokrycia ceramiczne. Mnogość powłok i kolorów pozwoli zarówno wyróżnić jak i dopasować dach do otoczenia, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów. Scala to nieograniczona swoboda w kształtowaniu pokrycia i redukcja do minimum zużycia materiału dzięki symetryczności oraz hybrydowym rozwiązaniom. Blachodachówka modułowa Scala de Lux sprawdzi się świetnie w przypadku skomplikowanej konstrukcji dachów wielospadowych,  zaś Scala cięta na wymiar zapewni bardziej ekonomiczne, szybsze układanie. Scala to nieograniczone możliwości zastosowania, od niewielkiego stopnia nachylenia, aż po bardzo strome dachy.

Blachodachówka Quattro oraz Quattro de Lux to innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego. Jest ona kontynuacją kreowanej przez naszą firmę nowoczesnej linii płaskich pokryć dachowych. Quattro zachwyca nie tylko dopracowanym w każdym detalu dynamicznym kształtem, który zapewnia wspaniały efekt gry światła i cienia na powierzchni dachu ale również niezwykłą funkcjonalnością. Specjalnie zaprojektowane przetłoczenia zwiększają wytrzymałość oraz pomagają w odprowadzeniu wody podczas ulewnego deszczu. Design podkreśla również wysokiej jakości surowiec, bogata oferta kolorów i struktur powłok umożliwiają wybór blachodachówki według indywidualnych preferencji oraz architektury budynku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewniającym idealne przyleganie do siebie arkuszy blachodachówek Quattro oraz Quattro de Lux osiągnęliśmy efekt niewidocznych łączeń co przekłada się na wyjątkową i niepowtarzalną estetykę połaci. Szeroka gama akcesoriów dachowych umożliwia kompletne wykończenie każdego detalu dachu od strony technicznej, zapewniając jednocześnie najwyższą estetykę całej połaci dachowej.

 

Blachodachówka Szkocka i Szkocka de Lux została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Minimalistyczna forma łączy w sobie wyjątkową estetykę, funkcjonalność i trwałość, zapewniając odporność na upływ czasu i przemijanie trendów. Do jej produkcji wykorzystujemy stal najwyższej jakości pochodzącą z najlepszych hut europejskich (np. SSAB, ArcelorMittal), co gwarantuje najwyższą klasę produktu wśród stalowych pokryć dachowych. Blachodachówka Szkocka jest rozwiązaniem hybrydowym. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować tą blachodachówkę zarówno w wersji modułowej jak i klasycznej – ciętej na wymiar. Szkocka de Lux jest rozwiązaniem modułowym, który zapewnia łatwy, sprawny i szybki montaż, szczególnie uzasadniony ekonomicznie  w przypadku dachów o różnorodnej i skomplikowanej formie. Zebrane przez nas doświadczenia, uwagi oraz opinie klientów pozwoliły nam stworzyć produkt o unikalnych zaletach, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów, jednocześnie czyniąc nas prekursorem nowoczesnego wzornictwa pokryć dachowych.

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań