BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Bijemy Mistrzów Świata!

Podziel się

W 2014 roku pokonaliśmy Mistrzów Świata, Polska została Mistrzem Świata, przewodniczącym Rady Europejskiej został Polak, BUDMA po raz pierwszy w historii wystartowała w wiosennej odsłonie... Tak to było...

2:0 na "Narodowym" - cała "piłkarska Polska" oszalała z radości! Biało-Czerwoni, których zabrakło na Mistrzostwach Świata, pokonali właśnie Mistrzów Świata, reprezentację Niemiec! Pierwsze, historyczne zwycięstwo dały nam bramki Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili. Nieco wcześniej cieszyliśmy się z ogromnego sukcesu polskich siatkarzy - Puchar Świata unieśli Polacy pokonując w finale Brazylię 3:1! Najwyżej ocenionym zawodnikiem Mistrzostw został Mariusz Wlazły. 

Przypomnijmy to sobie:

Po raz pierwszy w historii targów BUDMA odbyły się one w "wiosennym" terminie, czyli na początku marca. Swoją ofertę aż 50 tysiącom zwiedzających zaprezentowało ponad 1000 firm. Nowego wymiaru nabrały też same targi - to właśnie w 2014 roku w oficjalnej nazwie targów dodano bardzo istotny element. Od tej pory będą to Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. 

Tak zapraszaliśmy do udziału w targach: 

Co jeszcze przyniósł 2014 rok? 

Na fotelu przewodniczącego Rady Europejskiej zasiada Donald Tusk. W technologii rok 2014 określany jest często mianem 2013S- takim „upgrade’owanym” 2013… Mimo, że nie wprowadził na rynek żadnych rewolucyjnych rozwiązań, znacznie ulepszył i rozwinął już istniejące, np. inteligentne zegarki czy technologię VR. Startuje też kontrowersyjny Start-Up pod nazwą UBER. 

...................

Zostań wystawcą targów BUDMA 2021!

Skontaktuj się z nami:

Klaudia Jóźwińska

klaudia.jozwinska

+48 691 022 016

#BudujemyHistorie #TargiBUDMA