Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

AGS systemy mocowań dla budownictwa - wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Firma AGS zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów mocowań dla budownictwa. Od początku działalności nacisk kładła przede wszystkim na systemy i rozwiązania, które odróżniają się od produktów dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym. Własny zakład produkcyjny zapewnia dużą elastyczność, niezbędną do realizacji zamówień wyrobów standardowych, jak również indywidualnych rozwiązań. Zautomatyzowany proces produkcji gwarantuje najwyższą jakość produktów w minimalnie krótkim czasie realizacji zlecenia.

 

AGS Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i produkcją innowacyjnych i niespotykanych na rynku systemów mocowań elewacji wentylowanych. Proponowane rozwiązania pasywne wyróżniają się trwałością, a przede wszystkim bezpieczeństwem, które potwierdzają liczne certyfikaty i badania przeprowadzane w wiodących jednostkach badawczych.

Wszystkie systemy mocowań spełniają wymogi przeciwpożarowenormy trwałości z uwzględnieniem kategorii korozyjnej środowiska oraz wytyczne Warunków Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie w zakresie izolacyjności termicznej ścian z uwzględnieniem mostków termicznych.

Flagowym produktem firmy są konsole pasywne o charakterystycznym kształcie, wykonane w dwóch wariantach: ze stali nierdzewnej 1.4301 / 1.4307 / 1.4401 / 1.4407 o grubości 2 lub 3 mm oraz ze stali czarnej S320 GD, pokrytej powłoką metaliczną Magnelis®. Ofertę firmy uzupełniają okładziny elewacyjne, łączniki i akcesoria.

Spółka AGS jako jedyna na rynku polskim posiada w swojej standardowej ofercie konsole z przetłoczeniem na stopkach, zwiększającym nośność kształtownika nawet o kilkadziesiąt procent, oraz z otworowaniem, które w skuteczny sposób ogranicza przewodność cieplną całego łącznika.

Priorytetem firmy jest dostarczanie innowacyjnych koncepcji, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Zespół AGS składa się z doświadczonych specjalistów, ukierunkowanych na ciągły rozwój oraz realizację innowacyjnych i niespotykanych na rynku projektów badawczo rozwojowych (B+R).

AGS posiada własny park maszynowy, składający się z pięciu specjalistycznych linii sterowanych numerycznie, zapewniających precyzyjne zarządzanie procesem produkcyjnym oraz gwarancję najwyższej jakości wytwarzanego produktu.

Automatyzacja procesu produkcji zapewnia krótki czas realizacji zamówień, pozwalając jednocześnie na wykonawstwo projektów specjalnych, dostosowanych do oczekiwań Klienta.