Organizator:

100 dni do targów BUDMA 2023 - kup bilet w promocyjnej cenie!

Podziel się

Do targów BUDMA 2023 pozostało tylko 100 dni! Zapamiętajcie datę i przygotujcie się na najważniejsze spotkanie branży budowlanej i architektonicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej!

KUP BILET W PROMOCJI!

Wykorzystaj odpowiedni moment – KUP BILET  promocyjnej cenie i bądź częścią NAJWIĘKSZYCH TARGÓW BUDOWNICTWA W EUROPIE CENTRALNEJ!

Przed nami najbardziej prestiżowa impreza handlowa dla budownictwa i architektury w Polsce i Europie Środkowej, wymieniana na równi z największymi wystawami świata. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę nowoczesnych produktów, materiałów, maszyn i urządzeń dla sektora budowlano-architektonicznego.

 

Dotrzyj do nowych klientów i zdobądź zagraniczne rynki!

Program Hosted Buyers to przestrzeń do rozmów z kupcami największych sieci handlowych: Skandynawia, Islandia, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia, USA, Tunezja, Afryka Północna, Arabia Saudyjska.

Realizacja Programu Hosted Buyers stawia mocno na działania proeksportowe związane z rynkami i klientami z zagranicy, co umożliwia prowadzenie  interesów z najlepszymi profesjonalistami z branży, niezależnie od miejsca ich działalności na świecie. Korzystanie z doświadczenia przedsiębiorców od lat działających prężnie na lokalnym i międzynarodowym rynku to ogromny atut BUDMY.  To właśnie targi zapewniają przestrzeń do rozwoju oraz oferują środowisko, w którym firmy budowlane i te działające w temacie wykończenia wnętrz mogą przejść na wyższy poziom i osiągnąć optymalną wydajność.

 

PODWÓJNA SIŁA TARGÓW BUDMA I WINDOOR-TECH!

Równolegle z najbliższą edycją BUDMA odbędą się Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-tech. W tym roku do flagowej oferty wydarzenia trafia także bogata ekspozycja związana z przemysłem szklarskim.

Dlaczego warto zaplanować swój udział?

SPOTKAJMY SIĘ W POZNANIU - KUP BILET NA TARGI BUDMA 2023!

UWAGA-OFERTA LIMITOWANA - TYLKO DO KOŃCA LISTOPADA!

W terminie 1.10- 31.11.2022 bilet jednorazowy dla profesjonalistów w promocyjnej cenie 38PLN. 

 

KUP BILET W PROMOCJI
#

NIE ZWLEKAJ! Najlepsze ceny biletów tylko do 30.11.2022!

BUDMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal i kamień w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo eko i energooszczędne, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy. Uzupełnieniem wystawy są maszyny, narzędzia i komponenty do produkcji okien, bram i fasad.

31.01 - 3.02.2023

Do zobaczenia w Poznaniu!